НТА > НОВИНИ > Кримінал > Біля Маріуполя виявили ще одну велетенську братську могилу

Біля Маріуполя виявили ще одну велетенську братську могилу

У могилі можуть бути поховані близько тисячі людей

428

Міська влада Маріуполя отримала інформацію про ще одне масове поховання загиблих маріупольців – братську могилу 45 на 25 метрів.

Так, на супутникових знімках Planet від 20 квітня видно, що розмір масового поховання становить 45 на 25 метрів. Тут може бути поховано щонайменше 1000 вбитих росіянами маріупольці. Могилу виявили на схід від Маріуполя, у селі Виноградне.

“Згідно з супутниковими знімками, викопані траншеї на території кладовища окупованого села з’явилися в кінці березня. На знімках 17 березня цих розкопок ще немає. На фото Maxar за 29 березня вже помітні траншеї розміром орієнтовно 38 на 4 метри. Відповідно до супутникового знімку Planet за 20 квітня розмір місця масового поховання збільшився (став 45 на 25 метрів)”, – пише “Радіо Свобода”.

“Таких поховань ми будемо бачити все більше. На жаль. Їх територія буде розширюватися. Тому що рахунок вбитих йде на десятки тисяч. Це найбільший геноцид в Європі від часів Голокосту. Ще не менше 15 тисяч маріупольців похилого віку та з хронічними захворюваннями можуть померти. Адже в заблокованому місті катастрофічна нестача питної води, продовольства та ліків. Окупантам байдуже на маріупольців. Тому ми молимо світ про порятунок наших людей. Місто треба врешті-решт евакуювати. Негайно”, – говорить міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Нагадаємо, 21 квітня у селищі Мангуш, яке є передмістям Маріуполя виявили братську могилу, в якій російські загарбники могли захоронити від трьох до дев’яти тисяч людей.

«На це вказує співставлення зі супутниковими фото захоронення в Бучі, де виявили 70 людей. На знімках Maxar від 9-го квітня сектор масових поховань у Мангуші в 20 разів більший. Нові траншеї окупанти рили та заповнювали трупами щодня впродовж усього квітня. Наші джерела повідомляють, що в таких могилах тіла вкладають у декілька шарів», – зазначили в міськраді.

Також радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що у Мангуші російські окупанти підготували декілька 30-метрових могил для поховання загиблих

Фото: Радіо Свобода

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі