НТА > НОВИНИ > Спорт > Біженка з України перемогла у Єрусалимському марафоні

Біженка з України перемогла у Єрусалимському марафоні

474

Мешканка Миколаєва Валентина Верецька, яка змушена була покинути своє місто через російську агресію, виграла Єрусалимський марафон 2022. Вона показала найкращий результат серед жінок.

Про це повідомляє The New York Times.

Верецька пробігла марафон за 2 години 45 хвилин 54 секунди. Варто зазначити, що 31-річну українку випередили тільки двоє чоловіків.

Верецька – професійний бігун і фізіотерапевт. Коли Росія вторглася в Україну, вона навіть не встигла упакувати одяг. Разом з 11-річною дочкою вони поїхали зі свого рідного міста Миколаєва, яке з того часу піддається бомбардуванням з боку РФ.

За її словами, перш ніж перетнути кордон Польщі вони чекали в черзі 15 годин при низькій температурі і обмеженому доступі до їжі. Чоловік спортсменки Павло Верецький теж професійний бігун. Він залишився в Україні і бере участь у війні. Її батьки, брати і сестри теж все ще там.

Попри складний час Валентині дуже хотілося повернутися до улюбленого виду спорту, тому вона зв’язалася з офіційними особами Єрусалимського марафону і змогла отримати місце на заході менш ніж за два тижні до початку.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі