НТА > НОВИНИ > Війна > Бізнес в Україні починає повертатися до роботи, – Шмигаль

Бізнес в Україні починає повертатися до роботи, – Шмигаль

Понад 120 тисяч підприємців подали заявку для переходу на нову систему оподаткування 2% з обороту

411

В останній тиждень країна почала повертатися до роботи. Бізнес починає оговтуватися після першого шоку. Зокрема, понад 120 тисяч підприємців подали заявку для переходу на нову систему оподаткування 2% з обороту.

Про це повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль у відеозверненні.

«Бізнес починає оговтуватися після першого шоку. Комплекс рішень у сфері податкової, регуляторної, митної та кредитної політики безумовно цьому посприяв. Одразу декілька найбільших заводів починають працювати. Понад 120 тисяч підприємців за пару днів подали заявку для переходу на нову систему оподаткування – 2% з обороту», – повідомив Шмигаль.

За його словами, за останню добу через систему Дія було зареєстровано тисячу нових ФОПів.

Вже майже 1,5 тисячі виробничих підприємств подали заявки на релокацію. Декілька сотень вже переїхали або прямо зараз переїжджають з районів бойових дій для того, щоб продовжити роботу, додав глава уряду.

Також він зазначив, що у у 20 областях України почалася посівна. За оперативними даними, посівну можна буде провести на 80% від тієї площі, яка була засіяна минулого року.

«Харчова промисловість буде розгортати нові потужності та наймати нових працівників. Мова йде про 300 таких підприємств», – зауважив Шмигаль.

За його словами, держава закуповує 10 млн продуктових наборів для українців, які знаходяться у прифронтових містах.

Він також зазначив, що уряд найближчим часом розгляне і затвердить окремий кредитний продукт для торгових мереж, аби пожвавити їхню співпрацю з українськими виробниками.

Нагадаємо, що у застосунку «Дія» можна подати заявку на компенсацію за втрату будинку чи квартири внаслідок бойових дій.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"