НТА > НОВИНИ > Новини світу > Blackout challenge: У соцмережі серед дітей поширюється смертельна розвага

Blackout challenge: У соцмережі серед дітей поширюється смертельна розвага

640

У соціальній мережі TikTok поширюється вірусна розвага – Blackout Challenge. Його жертвами стали щонайменше п’ятеро дітей.

Про це пише видання The Mirror.

Учасникам челенджу пропонують записати ролик того, як вони затримують дихання, доки не непритомніють. Нещодавно така “розвага” забрала життя 10-річної дівчинки Ніли Андерсон зі штату Пенсільванія (США).

Мати дівчинки Тавайна Андерсон б’є на сполох. Жінка закликала батьків зробити усе, щоб убезпечили своїх дітей від цієї смертельної розваги, зокрема перевіряти телефон.

За словами жінки, її 10-річна донька знепритомніла в своїй спальні під час виконання челенджу. Дівчинку негайно госпіталізували, але медики лише констатували її смерть.

“Вона була всім. Вона була щасливою дитиною. Це біль, який не піде. Це у мене в горлі. Мені так боляче. Ми не думаємо, що 10-річні спробують це. Вони намагаються, бо вони діти, і вони нічого не розуміють”, – розповіла мама.

Зараз платформа TikTok видалила усі відеоролики небезпечного челенджу в межах кампанії боротьби з небезпечними іграми. Представник соцмережі розповів, що “тривожний челендж” з’явився задовго до відеоплатформи та ніколи не був трендом TikTok.

Ніла – п’ята дитина, яка померла під час участі в Blackout Challenge тільки цього року.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі