НТА > НОВИНИ > Новини світу > Блаженніший Святослав зустрівся з Папою Франциском у Ватикані

Блаженніший Святослав зустрівся з Папою Франциском у Ватикані

Чи говорили про ймовірний візит понтифіка в Україну, не повідомляють

606

Сьогодні, 11 листопада,  в бібліотеці Апостольського палацу у Ватикані Святіший Отець Франциск прийняв на аудієнції Блаженнішого Святослава, Главу УГКЦ.

Про це повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ.

У розмові з папою Франциском Блаженніший Святослав розповів про душпастирське служіння УГКЦ в умовах пандемії та головні сучасні виклики і проблеми українського суспільства.

Особливу увагу присвятили гуманітарній ситуації в Україні в умовах пандемії, загостренню через енергетичну війну яка ведеться проти України, та війні на сході України, яка не припиняється з 2014 року.

Глава УГКЦ подякував папі Франциску за постійні молитви та підтримку України.

«Акція “Папа для України” стала не лише реальним інструментом Вашої солідарності з нашим народом, але також допомогла нашому “Карітас-України” розвинути власну мережу благодійності, зокрема на Донбасі», – наголосив Предстоятель УГКЦ.

Також Блаженніший Святослав подякував Папі за створення Апостольського екзархату для українців греко-католиків візантійського обряду в Італії, вказавши на душпастирські потреби УГКЦ в інших країнах.

Зі свого боку, Святіший Отець висловив високу оцінку душпастирського служіння УГКЦ в умовах сучасної пандемічної кризи та подякував за її важливий внесок у синодальний процес Католицької Церкви.

Як повідомлялося, візит Папи Римського Франциска заплановано на наступний рік. Про точну дату ще невідомо, але такі плани понтифіка підтвердив архієпископ і митрополит Львівської римо-католицької церкви Мєчислав Мокшицький. Чи обговорювали під час зустрічі таку можливість Папа Франциск та Глава УГКЦ – не відомо.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі