НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > Блінкен міг примчати в Україну у двох випадках, – екснардеп назвав версії

Блінкен міг примчати в Україну у двох випадках, – екснардеп назвав версії

Реальної теми розмови ніхто озвучувати не буде, але вона може стати зрозумілою вже за кілька днів

521

Колишній народний депутат України Тарас Стецьків вважає головним питанням для українців – предмет розмови державного секретаря Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкена та президента України Володимира Зеленського.

Про це він розповів під час прямого етеру програми “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

На його думку, можливі два сценарії, за якими відбулась розмова між другою особою США та президентом України, однак не обидва вони вигідні українцям.

“Я припускаю, що Блінкен з такою терміновістю міг приїхати поговорити лише в двох випадках. У першому, щоб сказати, що Америка озброїть Україну настільки, що Росія буде безпомічна. А от у другому випадку, Блінкен міг приїхати, щоб зрозуміти, на які пункти “Мінських домовленостей”, Україна готова погодитися. Другий варіант значно гірший для України”, – повідомляє Тарас Стецьків.

Він наголосив, що реальної теми розмови ніхто озвучувати не буде, однак вже за пару днів, по політичній ситуації та подіях, можна буде зрозуміти, про що домовились високопосадовці.

“Головне питання сьогодні: чи Америка нас озброює чи вони будуть нас схиляти до виконання тих чи інших пунктів Мінських угод. Якщо перше – Україна перемогла, якщо друге – це вкрай небезпечно”, – застерігає Тарас Стецьків.

Нагадаємо, що 19 січня до Києва для зустрічі із президентом Зеленським прибув держсекретар США Ентоні Блінкен. Цей візит в Україну раніше не планували саме в ці терміни. Він пов’язаний із напругою на українсько-російському кордоні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"