НТА > НОВИНИ > Суспільство > Блогер звинуватив юриста Салабая у скандалі довкола “голодної туси”

Блогер звинуватив юриста Салабая у скандалі довкола “голодної туси”

Блогер Олександр Волошин звинуватив Романа Салабая у смерті директора Будинку вчених

500

Блогер Олександр Волошин, який також був присутній на вечірці у Львові 27 листопада, звинуватив юриста Романа Салабая у “зливі” інформації про “голодну тусу” та наслідках цього скандалу.

Про це він розповів у своєму Instagram.

Блогер заявив, що забув про пам’ятні дати та дізнався про це лише наступного дня.

“Чесно кажучи, дізнався про це наступного дня, коли один із блогерів почав маніпулювати людьми і закликати їх булити всіх, хто був того дня на вечірці”, – розповів Волошин.

Також Волошин поскаржився, що через юриста Романа Салабая блогерів почали хейтити. За його словами, чоловік винен і в тому, що блогери почали втрачати роботу.

“Ти відібрав у чесних бізнесменів їхню справу, яку вони налагоджували роками”, – заявив Волошин.

Ба більше, він звинуватив Салабая в тому, що “Заліска госпіталізували до лікарні, а директор Будинку вчених, Роман Славітич, пішов з життя”.

Нагадаємо, що 27 листопада у День пам’яті жертв Голодоморів у львівському Будинку вчених блогери “відривалися” на вечірці в сексі-стилі. Організатором свята став блогер із Чернівців Олександр Заліско, який відсвяткував так свій 29-ий день народження. Таке святування викликало в українців обурення. Юрист Роман Салабай є одним з перших, хто відреагував на аморальну вечірку.

Урешті поліцейські склали протокол на Олександра Заліска за порушення карантинних обмежень під час скандального святкування дня народження у Будинку вчених. Також за порушення карантину львівська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила призупинити роботу Будинку вчених.

Напередодні, 3 грудня, стало відомо, що у Львівській міській раді, прийшовши на прийом до першого заступника міського голови Андрія Москаленка, помер 75-річний директор Будинку вчених Роман Славітич.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі