НТА > НОВИНИ > Суспільство > Блогера Олександра Заліска госпіталізували з нервовим зривом

Блогера Олександра Заліска госпіталізували з нервовим зривом

298

Український блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові. Саме у цій будівлі він святкував скандальне БДСМ-свято у День пам’яті жертв Голодомору. Через кілька годин його госпіталізувала карета швидкої допомоги.

Про виклик медичної допомоги та госпіталізацію повідомив в мережі друг Заліска – Лесик. Він опублікував фото та відео, де блогеру надають першу допомогу, поки той лежить на дивані.

“Сашу госпіталізували… Прошу вас, припиніть. Молю!!! С*кааа”, – емоційно підписав допис блогер Лесик. “Саша 2 рази втрати свідомість, тиск скаче від 160 до 190. Розлад, нервовий зрив”, – потім додав він.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Лесик (@lessyk_d)

На госпіталізацію свого друга вже відреагували його колеги – Олександр Куровський та Олександра Пустовіт. Вони благають людей перестати писати їм погані повідомлення.

Як повідомлялося, сьогодні у Львівській міській раді, прийшовши на прийом до першого заступника міського голови Андрія Москаленка, помер 75-річний директор Будинку вчених Роман Славітич.

Відомо, що за кілька годин до госпіталізації 29-річний Олександр Заліско опублікував відео, де коментує смерть директора Будинку вчених – Романа Славітича. Блогер співчував родині покійного та зізнався, що усвідомлює свої помилки. Також він попросив “думати про людей, а також про тих, хто опосередковано став учасниками подій і тих, хто читає новини про це“.

Через кілька хвилин він опублікував інше відео, де плаче та емоційно просить людей перестати писати йому жорстокі коментарі і звинувачувати його у смерті чоловіка.

Його друзі-блогери також опублікували реакції на смерть очільника Будинку вчених, звинувативши у цьому людей, які “роздули скандал” та журналістів. Деякі з блогерів через певний час видалили свої публікації та опублікували інші, де були лише слова співчуття.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі