НТА > НОВИНИ > Спорт > Бодібілдер зі Самбора став віцечемпіоном світу

Бодібілдер зі Самбора став віцечемпіоном світу

632

У четвер, 4-го листопада, в іспанському місті Санта-Сусанна стартував чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу.

Як повідомила прес-служба відділення НОК України у Львівській області, в ростовій категорії до 180 кг срібну медаль у  класичному бодібілдингу серед чоловіків виборов 25-річний самбірчанин Володимир Андреїшин.

Вихованець тренера Віктора Кожушка став найкращим із понад 20-ти атлетів, поступившись тільки іспанцю Габріелю Маноле. Третє місце посів словак Мартін Саган.

Володимир Андреїшин є майстром спорту України з бодібілдингу, чемпіоном Європи 2018-го року, професійним фітнес-тренером.

А перше золото, для збірної України на чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу виборов Станіслав Візенгер (тренер Юлія Гладка). Столичний атлет здобув перемогу у класичному бодібілдингу серед чоловіків у ростовій категорії до 171 см. Про це повідомила пресслужба Національної федерації бодібілдингу України.

Продовжив медальну ходу збірної України Дмитро Сімак. Киянин посів третє місце у класичному бодібілдингу серед чоловіків у ростовій категорії до 180 см. Бронзовий успіх з Дмитром розділяє його особистий тренер Віктор Кожушко.

На завершення змагального дня Андрій Ященко з Черкас посів друге місце в категорії майстрів 55-59 років до 75 кг.

Нагадаємо, що у Львові регулярно відбуваються змагання з бодібілдингу, на яких ідеальним формами дивують уболівальників спортсмени з різних кутків України та світу.

Українська чемпіонка світу з фітнес-бікіні Оксана Бригідир розповіла телеканалу NTA, як ефективно займатися удома та яке харчування варто підбирати.