НТА > НОВИНИ > Новини світу > Бойова авіація для України. В Польщі розповіли, що для цього потрібно

Бойова авіація для України. В Польщі розповіли, що для цього потрібно

Затримка постачання зброї українцям суперечить інтересам Європи та змушує Кремль почувати себе впевненіше

246

Рішення щодо надання Україні бойової авіації буде ухвалювати НАТО. Однак поки що домовленостей в цьому питанні між представниками Альянсу немає.

Про це заявив польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецкі в інтерв’ю італійській газеті Corriere della Sera.

«Україна має нашу повну підтримку, в тому числі довгострокову. Польща вже передала Києву багато військової техніки. Щодо бойової авіації, то рішення за НАТО. Наразі таких домовленостей немає», – сказав Моравецький.

Також польський прем’єр-міністр зазначив, що «затримка постачання зброї українцям суперечить інтересам Європи», а також «змушує Кремль почувати себе впевненіше, але неналежно для нападу на країни НАТО».

Нагадаємо, що вчора український президент Володимир Зеленський, звертаючись до членів британського парламенту, заявив про символи нової коаліції – коаліції літаків – і наголосив, що Україні потрібна авіація від партнерів.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак доручив міністру оборони Бену Воллесу з’ясувати, які літаки країна могла би потенційно надати Україні.

Команда Офісу президента та Кабміну активно працює над розблокуванням рішення про надання Україні першої ескадрильї іноземних бойових літаків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі