НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > «Бойові роботи» стануть учасниками параду до Дня Незалежності в Києві

«Бойові роботи» стануть учасниками параду до Дня Незалежності в Києві

490

Серед учасників військового параду в Києві до Дня Незалежності України будуть і роботизовані колісні платформи. Самостійно Хрещатиком вони не пересуватимуться – їх можна буде побачити на причепах.

Про це повідомив АвтоЦентр. Серед так званих «бойових роботів» заслуговує на увагу нова розробка конструкторсько-виробничого підприємства «Синергія» – унікальна чотиривісних платформа «Мисливець», оснащена бойовим модулем «Амулет».

Цю машину разом з іншими колісними роботами презентували на виставці в рамках нещодавнього в столиці Міжнародного оборонного інвестиційного форуму.

На військовому параді в Києві також обіцяють показати бойову безпілотну систему Ironclad і роботизовану систему Camel для перевезення вантажів, розроблені компанією Roboneers. А також – роботизовану систему РСВК-М «Мисливець» від конструкторського бюро Robotics.

Усі ці роботизовані колісні платформи днями пройшли порівняльні випробування на полігоні «Десна» в присутності Міністра оборони України Андрія Тарана, повідомляє Defense Express.

Цього року Міноборони визначилося з вимогами до наземних дронів, тож незабаром проведуть відкритий конкурс серед українських виробників такої техніки, переможець якого і отримає замовлення.

Нагадаємо, що серед інших урочистих заходів до 30-ої річниці Незалежності України окремо можна відзначити річковий парад, який пройде у Києві на Дніпрі.

Українцям до Дня Незалежності України зробили багато вихідних днів, проте деякі з них потрібно буде відпрацювати.

Варто зазначити, що 23-го серпня також відзначатимемо свято – День Державного Прапора України.

Раніше у міністерстві культури представили цифрову карту, на якій позначено всі заходи в країні, пов’язані з урочистостями з нагоди святкування 30-ої річниці Незалежності України. Зокрема, зазначено, що заплановано понад 300 заходів.

Нагадаємо, що на аеродромі Васильків під Києвом триває новий етап підготовки до святкування 30-річниці Незалежності України – пілоти відточують майстерність та злітаність у повітрі. Повітряний парад обіцяє стати дуже видовищним.

Окрім того, державне підприємство «Завод імені Малишева» виготовило танк «Оплот», замовлений держкомпанією «Укрспецекспорт». Бойова машина повністю готова для участі у військовому параді до 30-річчя Дня Незалежності України, найближчим часом її відправлять до Києва.

Уперше в історії військових парадів до Дня Незалежності України в Києві прикордонники пройдуться разом зі своїми чотирилапими «колегами» – службовими собаками. Їх уже готують до маршу Хрещатиком.

Минулого тижня міністерство оборони показало, як проходить репетиція до святкування 30-ої річниці Незалежності України.

До 30-ї річниці Незалежності України Ніагарський водоспад підсвітять синьо-жовтими кольорами. Також декілька міст Канади планують 24 серпня підняти прапори України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі