НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Борець зі Львова Данило Стасюк здобув «бронзу» на чемпіонаті світу

Борець зі Львова Данило Стасюк здобув «бронзу» на чемпіонаті світу

Це вже його друга бронзова медаль на світовому турнірі

137

20-річний львів’янин Данило Стасюк виборов «бронзу» зі спортивної боротьби серед спортсменів віком до 23 років у вазі до 97 кг.

Про це повідомляє НОК України у Львівській області на сторінці у Facebook.

Перемогу він здобув у важкому поєдинку з угорцем Міланом Коршогом – 4:2.

Спершу львів’янин впевнено вигравав із розгромним рахунком 4:0. Але потім Данилу Стасюку почала помітно дошкуляти травма лівого коліна, тож суперник перехопив ініціативу. Проте більше ніж два очки йому виграти не вдалося.

Нагадаємо, що 5 листопада Данило Стасюк провів три сутички. Спочатку він переміг суперників з Польщі (10:1) та Індії (6:0), а у півфіналі поступився молдованину (1:4).

Також ще один львівський борець Юрій Ідзінський (до 125 кг) покинув турнір після першої сутички, поступившись супернику з Грузії.

Зазначимо, що чемпіонат світу з вільної боротьби проходив у Белграді – столиці Сербії.

Довідка

Данило Стасюк— майстер спорту міжнародного класу, навчається у Львівському фаховому коледжі спорту. У 2019 році він вже здобував бронзу молодіжного чемпіонату світу. Тренують спортсмена Віктор Глібенко і Дмитро Пасенко.

Нагадаємо, що український спортсмен, 19-річний Юрій Захарєєв із Білгорода-Дністровського став переможцем ХХІ чемпіонату світу з боксу, що проходив у Белграді, Сербія.

Також 4-го листопада в іспанському місті Санта-Сусанна стартував чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу. В ростовій категорії до 180 кг срібну медаль у  класичному бодібілдингу серед чоловіків виборов 25-річний самбірчанин Володимир Андреїшин.