НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Божевілля». Папа Римський Франциск висловився про можливу війну в Україні

«Божевілля». Папа Римський Франциск висловився про можливу війну в Україні

Папа Римський закликав до молитви задля досягнення мирної мети навколо України

239

Папа Римський Франциск заявив, що війна в Україні стане «божевіллям». Він висловив сподівання, що напругу у відносинах між Києвом і Москвою подолає багатосторонній діалог, зокрема, завдяки нормандському формату.

Про це повідомила агенція Reuters. З такою заявою понтифік виступив сьогодні, 9-го лютого, на загальній аудієнції у Ватикані.

«Молімо й надалі Бога про мир, щоби через серйозний діалог подолати напругу та загрозу війни та щоби переговори в нормандському форматі сприяли досягненню цієї мети. І не забуваймо: війна – це божевілля» – сказав Папа Римський Франциск.

Нагадаємо, раніше він також закликав не допустити, аби в Україні поширювалися «метастази» конфлікту.

Середу, 26-го січня, з ініціативи Папи Римського Франциска проголосили Днем молитви за мир, зважаючи на ситуацію в Україні. Понтифік тоді закликав увесь світ до спільної молитви.

У грудні керівник Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук, який перед цим мав аудієнцію у Ватикані, заявив, що найближчим часом Папа Римський Франциск може відвідати Україну. Офіційно візит ще анонсований, але УГКЦ уже «живе в очікуванні і приготуванні».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі