НТА > НОВИНИ > Новини світу > Британія готується визнати «групу Вагнера» терористичною організацією

Британія готується визнати «групу Вагнера» терористичною організацією

289

Міністерство внутрішніх справ Великої Британії розробляє плани щодо заборони “групи Вагнера” як терористичної організації.

Про це повідомляє видання The Telegraph з посиланням на джерела.

Відтак, кримінальним злочином стане не лише приналежність до “групи Вагнера” чи відвідування його зустрічей, але й заохочення до підтримки або публічне носіння його логотипу.

У матеріалі зауважили, що заборона «групи Вагнера» як терористичної організації означало б поставити її в один правовий ряд з такими терористичними угрупованнями, як “Аль-Каїда” та джихадистами “Ісламської держави”. Такий крок також матиме негативні наслідки для здатності угруповання збирати гроші, якщо будь-які активи або потоки доходів проходитимуть через фінансові установи Великої Британії.

Утім, плани щодо заборони «групи Вагнера» наразі перебувають лише на початковій стадії. Водночас джерела видання прогнозують, що “зелене світло” для визнання “групи Вагнера” терористичною організацією “буде отримано набагато швидше, ніж для Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Ірану, зважаючи на серйозність ситуації в Україні”.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів США визнало російську ПВК “Вагнер” транснаціональною злочинною організацією та запровадило проти пов’язаних з нею організацій санкції.

Раніше радник Держдепартаменту США Дерек Чолле заявив, що США проводять активну роботу над тим, щоби припинити діяльність приватної військової компанії «Вагнер» у всьому світі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі