НТА > НОВИНИ > Новини світу > Британія надасть Україні ще смертоноснішу зброю

Британія надасть Україні ще смертоноснішу зброю

654

Влада Британії думає над тим, щоб надати Україні ще зброї, оскільки характер розв’язаної Росією війни змінився.

Про це повідомляє Times з посиланням на джерело в уряді.

Зокрема зазначається, що адмірал сер Тоні Радакін, начальник штабу оборони, провів брифінг для міністрів, на якому сказав, що війна стала  “традиційнішою“, оскільки Україна перейшла від спроб дати відсіч російським силам до утримання позицій та повернення території.

Він сказав, що відтак Британія переходить до “нової фази” у своїй підтримці України.

За даними джерела, “українська армія не лише утримує великі міста, вона змушує росіян відступати. Наша підтримка має змінитися разом із цим“.

Прем’єр Британії Борис Джонсон заявив міністрам, що хоче надати Україні “більш летальну” військову допомогу, оскільки президент РФ “Володимир Путін спробує завдати сильнішого удару”.

Наразі уряд розглядає питання про те, яку військову техніку можна надати.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"