НТА > НОВИНИ > Новини світу > Британія першою у світі схвалила таблетки від Covid-19

Британія першою у світі схвалила таблетки від Covid-19

314

Велика Британія стала першою країною у світі, яка схвалила препарат “Молнупіравір” проти Covid-19, який можна приймати вдома.

Про затвердження ліків повідомило Агентство з регулювання лікарських засобів та медичних товарів (MHRA), повідомляє ВВС.

«Сьогодні історичний день для нашої країни, оскільки Велика Британія стала першою країною у світі, яка схвалила противірусний препарат від COVID-19, який можна приймати вдома», – заявив міністр охорони здоров’я Великої Британії Саджид Джавід.

За його словами, лікування «змінить правила гри» для пацієнтів з ослабленою імунною системою.

Зазначають, що таблетки даватимуть двічі на день пацієнтам, у яких нещодавно діагностували хворобу.

Нагадаємо, що у жовтні Merck звернулася до Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) США та Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) із запитом на дозвіл масового виробництва пігулок для лікування COVID-19. Також компанія подала заявку на реєстрацію препарату до Департаменту охорони здоров’я Канади.

«Молнупіравір» спочатку розроблявся фармацевтичною компанією Drug Innovation Ventures (DRIVE) при Університеті Еморі як препарат для лікування грипу. Згодом технологію викупила інша американська фармкомпанія Ridgeback Biotherapeutics, яка підключила до розробки препарату Merck.

Розробник заявляє, що за даними випробувань, препарат удвічі знижує ймовірність госпіталізації або смерті при COVID-19.

Компанія готова до кінця 2021 року виготовити 10 мільйонів курсів лікування (40 пігулок для курсу, що розрахований на 5 днів), а потім ще наростити масштаби виробництва.

Нагадаємо, що із 11-го жовтня Велика Британія визнала українські документи про вакцинацію, що дозволить вакцинованим українцям відвідувати країну без проходження карантину.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі