НТА > НОВИНИ > Новини світу > Британія ввела санкції проти представників силових структур Росії

Британія ввела санкції проти представників силових структур Росії

210

Британія ввела санкції проти 5 представників російських силових структур. Усі вони – винні у катуваннях, перешкоджанні запобігання насильству та участі у російському вторгненні в Україну.

Про це повідомила британська влада у п’ятницю, пише “Європейська правда”.

Так, Британія оголосила, внесла до списку санкцій у зв’язку з порушенням прав людини Андрія Тішеніна, співробітника ФСБ Росії в Криму, та Артура Шамбазова, старшого оперуповноваженого в АРК Крим. У 2015 році вони катували українця Олександра Костенка.

Також під санкції потрапив Валентин Опарін, майор юстиції, та керівник відділу прокуратури Ростовської області Олег Ткаченко. Вони обоє перешкоджали розгляду скарг щодо катувань, а Ткаченко також застосовував тортури для отримання свідчень.

Велика Британія також наклала санкції на російського полковника Ібатулліна, командира 90-ї танкової дивізії, яка перебувала на передовій після того, як Росія почала незаконне повномасштабне вторгнення в Україну.

Нагадаємо, що Угорщина виступила проти нового пакету санкцій проти Росії. Також вона не підтримала пропозицію подвоїти фонд Євросоюзу, з якого фінансуються постачання зброї Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі