НТА > НОВИНИ > Новини світу > Британія вимагає у Росії негайного звільнення адвоката політв’язнів у Криму

Британія вимагає у Росії негайного звільнення адвоката політв’язнів у Криму

119

Посольство Великобританії в Україні зажадало від російської влади негайно звільнити заарештованого в окупованому Криму адвоката українських політв’язнів Едема Семедляєва. Його висновок-обмеження доступу до правосуддя.

Про це повідомляє британське посольство у Twitter.

Дипломати підкреслили, що Семедляєва заарештували в той момент, коли він надавав правову допомогу українським політв’язням в окупованому Криму.

“Його нове 12-денне ув’язнення служить подальшому залякуванню політв’язнів, обмеження доступу до правосуддя. Росія повинна відпустити Едема і всіх політв’язнів негайно”, – додали в британському посольстві.

Нагадаємо, так званий «суд» Сімферополя арештував адвоката українських політв’язнів Едема Семедляєва на 12 діб і штрафу в 4 тисячі російських рублів (близько 1 453 гривень) за нібито непокору правоохоронцям.

Відомо, що Семедляєв є адвокатом українських політв’язнів:  Сейтумера Сейтумерова, Арсена Абхаїрова, Ремзі Бекірова, Нарімана Мемедемінова, Мемеда Белялова, Еміля Джемаденова, Зеврі Абсеітова, Ремзі Меметова, Рефата Алімова, Ферата Сайфуллаєва.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі