НТА > НОВИНИ > Новини світу > Велика Британія вивчатиме, які літаки може передати Україні

Велика Британія вивчатиме, які літаки може передати Україні

341

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак доручив міністру оборони Бену Воллесу з’ясувати,  які літаки країна могла би потенційно надати Україні.

Про це повідомляє Sky News. 

“Щоби було зрозуміло, це довгострокове рішення, а не короткострокова допомога, яка зараз найбільше потрібна Україні”, – сказав речник прем’єра.

За його словами, Лондон вважає правильним надавати як необхідну зараз зброю – танки Challenger, додаткові гармати, засоби дальньої дії, які можуть допомогти виграти війну зараз – так і дивиться на середньострокову і довгострокову перспективу, щоб забезпечити Україну всіма можливими можливостями, яких вона потребує.

Раніше Сунак оголосив про плани тренувати українських пілотів, з часом прокладаючи їм шлях до того, щоб вони могли літати на літаках стандарту НАТО.

“Очевидно, що ми хочемо, щоб це почалося якомога швидше. Я думаю, що ми прагнемо зробити все можливе, щоб навчити цих пілотів якомога швидше. Але це складна військова техніка. І, як ви знаєте, нинішній період підготовки британських пілотів становить близько п’яти років”, – сказав речник.

Зазначимо, що сьогодні під час виступу у парламенті Великої Британії Володимир Зеленський передав спікеру шолом від українських пілотів із підписом: “У нас є свобода, дайте нам крила, щоб захистити її”.

Очікується, що після нинішньої зустрічі Ріші Сунак оголосить про новий пакет військової допомоги для України, який може включати далекобійну зброю та навчання для українських пілотів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі