НТА > НОВИНИ > Суспільство > Британська розвідка визначила, куди Росія спрямовує свою головну бойову міць

Британська розвідка визначила, куди Росія спрямовує свою головну бойову міць

Критично важливим для України нині є сполучення з Румунією, зокрема, українські порти на Дунаї

565

Основну вогневу міць російські війська сконцентрували в невеликому секторі Луганської області. При цьому більша частина Сєвєродонецька, ймовірно, зараз захоплена.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

«Російські наземні операції залишаються вузькоспрямованими, а вся вогнева міць зосереджена у невеликому секторі Луганської області. 30-31-го травня бої на вулицях Сєвєродонецька активізувалися, російські сили просувалися дедалі ближче до центру міста. Більше половини міста, ймовірно, зараз зайняли російські сили, включаючи чеченських бойовиків», – сказано в повідомленні.

Британська розвідка також зазначила, що за межами Донбасу Росія продовжує завдавати ракетних ударів великої дальності по об’єктах інфраструктури на території всієї України.

Також розвідники додали, що критично важливим для нашої держави нині є сполучення з Румунією, зокрема, українські порти на Дунаї, бо це єдиний шлях до експорту.

Нагадаємо, що станом на 98-ий день повномасштабної війни Росії проти України найважчі бої ведуть зараз на сході нашої держави. Опублікована свіжа карта бойових дій на 1-ше червня.

Тривають обстріли, штурми, авіаудари у багатьох регіонах України, найгарячіше – на Донбасі. Такими є воєнні зведення за регіонами.

Окупаційні війська увійшли до центру Сєвєродонецька Луганської області. Ворог закріплюється в центральних районах, водночас продовжуючи руйнувати житлові будинки й об’єкти промисловості.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі