НТА > НОВИНИ > Культура > Британська кіноакадемія оголосила номінантів кінопремії BAFTA-2022

Британська кіноакадемія оголосила номінантів кінопремії BAFTA-2022

190

Британська академія кіно і телевізійних мистецтв оголосила номінантів щорічної премії британської BAFTA Film Awards 2022.

Як повідомляє BBC, фантастичний фільм «Дюна», в якому зіграли актори Тімоті Шаламе й Зендея, став цьогорічним лідером, отримавши номінації в 11 категоріях.

Велика кількість номінацій фільму «Дюна», в тому числі на найкращий фільм, є відображенням його визнання в багатьох категоріях, включаючи операторську роботу, візуальні ефекти, дизайн костюмів, грим і зачіску, а також оригінальну музику.

На другому місці – драматична стрічка «У руках пса» з Бенедиктом Камбербетчом. Він отримав вісім номінацій.

Трійку замикає чорно-біла драматична картина «Белфаст» режисера Кеннет Брана з шістьма номінаціями.

Зазначається, що 25-й фільм із франшизи про Джеймса Бонда «007: Не час помирати» номінували у всього п’ятьох номінаціях.

На початку цього тижня були оголошені номінанти на категорію висхідної зірки – єдиної премії Bafta, за яку проголосувала громадськість.

ДеБоз, Харріс Дікінсон («Людина короля»), Лашана Лінч («Не час помирати»), Міллісент Сіммондс («Тихе місце, частина 2») і Сміт-Макфі.

Оголошення переможців 75-ї кінопремії BAFTA відбудеться 13 березня на церемонії в лондонському Королівському Альберт-Холі. Ведучою буде австралійська актриса Ребел Вілсон.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі