НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Будівельна компанія збирається судитися з ЛМР за неправдиву інформацію

Будівельна компанія збирається судитися з ЛМР за неправдиву інформацію

215

Будівництво ЖК «Pictorial» на вул. Володимира Великого, 2-А здійснюється на законних підставах. Натомість офіційний сайт ЛМР опублікував фейкову інформацію, яка вводить в оману інвесторів та мешканців міста.

Заяву із вимогою спростувати неправдиву інформацію опублікувала компанія «Рубікон Груп» на своїй сторінці у Facebook.

«Компанія Rubicon Group має відносини з Приватним підприємством «Озерна Алея» щодо будівництва ЖК «Pictorial», що підтверджується інвестиційним договором №23-07/2020 від 23 липня 2020 року.

Купуючи цей проєкт, який є новим і приведений у відповідність до вимог ДБН – де на земельній ділянці росла трава і жодного будівництва не було!

Стверджуємо, що жодного повторного продажу квартир в житловому комплексі за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого 2-А не здійснюється.

Будівництво ЖК «Pictorial» відбувається на законних підставах!

Фейкова інформація, яка була опублікована на офіційному сайті ЛМР, підлягає до спростування, оскільки будівництво здійснюється відповідно до всіх дозвільних документів, вчасно та з дотриманням чинних норм у сфері містобудування.

Підстави продажу квартир компанією «Рубікон Груп» виникають на основі чинних угод укладених між Приватним підприємством «Озерна Алея» та компанією «Рубікон Груп».

Додатково інформуємо, що станом на сьогодні зведена друга секція, відбувається одночасне будівництво першої, третьої та четвертої секцій.

Ми йдемо в суд за перемогою і стягненням майнової шкоди з керуючої справ ЛМР, яка такими безвідповідальними заявами підриває ділову репутацію нашої компанії, яка захищена чинним законодавством», – йдеться у заяві.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі