НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Будівельні обіцянки: “Львівська мрія” запевняє, що ніхто не залишиться з нічим

Будівельні обіцянки: “Львівська мрія” запевняє, що ніхто не залишиться з нічим

345
"Львівська мрія" запевняє, що ніхто не залишиться з нічим

Будівництво на вулиці Володимира Великого 2А, навколо якого точаться суперечки, не має жодного стосунку до зобов’язань будівельної компанії “Львівська мрія” перед інвесторами.

Про це пише Leopolis.news

Згідно з інформацією, ТОВ “КУА “Оптимум” це підтвердили письмово та усно на засіданні робочої групи у міській раді.

Варто підкреслити, що товариство з обмеженої відповідальністю діє від імені недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду закритого типу “Львівська мрія”, представники якої повідомили у листі, що інвестиційний договір будівництва об’єкта між ПП «Озерна Алея» та ТЗОВ «КУА «Оптимум» був розірваний ще 22 липня 2020 року.

Тож, “Львівській мрії” повернуто всю суму у вигляді 3 млн 603 тисячі гривень. Це була одна із умов договору між компаніями.

Зазначається, що жодних інших невирішених питань та правовідносин між ними немає. А новий договір між «Озерна Алея» і компанією Rubicon Group – це новий проєкт, що здійснюється вчасно та із дотриманням всіх норм.

Крім цього, на засіданні представник “Львівської мрії” повідомив, що “КУА “Оптимум” отримати нового керівника та пообіцяв, що ніхто з вкладників коштів не залишиться із нічим.

Раніше на сайті ЛМР опублікували недостовірну інформацію про повторний продаж квартир у житловому комплексі, що на вул. Володимира Великого 2А. Начебто це здійснює компанія Rubicon Group, втім, наступного дня вони спростували інформацію та вимагають стягнення майнової шкоди.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі