НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Україні можуть ввести бустерну або повторну вакцинацію проти COVID-19

В Україні можуть ввести бустерну або повторну вакцинацію проти COVID-19

442

В Україні, ймовірно, робитимуть бустерну або повторну вакцинацію з двох доз проти COVID.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає “Радіо Свобода”.

За його словами, швидше за все українцям робитимуть бустерну (додаткову) вакцинацію. Проте також можливий варіант повторного щеплення проти коронавіруcу.

“Більше за все що буде. Але невідомо, бустерні або повторно подвійні вакцинації. Це питання для розгляду”, – пояснив він.

Водночас, за словами Ляшка, Україна наразі не на тому рівні охоплення щепленнями дорослого населення, щоб говорити про введення бустерної або повторної вакцинації.

До слова, від початку вакцинальної кампанії, яка стартувала 24 лютого цього року, щеплення проти COVID зробили 7 794 189 осіб, з них отримали одну дозу – 7 794 187 осіб. За минулу добу всього зробили 34897 щеплень. Одну дозу отримали 19703 людей, а дві дози – 15194.

Ревакцинація в Україні

Нагадаємо, що у серпні цього року заступник голови МОЗ, головний санітарний лікар Ігор Кузін в одному з інтерв’ю заявив, що МОЗ планує проводити повторне щеплення через рік після проходження повного курсу вакцинації. Також Ігор Кузін згадував і про третю бустерну дозу вакцини.

ВООЗ попереджала, що найбільш уразливі до коронавірусу групи людей, можливо, потребуватимуть регулярних щеплень, щоб підтримувати імунітет. Відповідно до документу ВООЗ, щорічний бустер потребуватимуть найбільш уразливі групи населення, а іншим знадобиться повторна вакцинація кожні два роки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі