НТА > НОВИНИ > Місця > Б’ємо на Херсонщині так, що в росіян бетон тріщить, – радник голови ОВА, воїн ЗСУ

Б’ємо на Херсонщині так, що в росіян бетон тріщить, – радник голови ОВА, воїн ЗСУ

“Зараз вони відступають у херсонські поля та риють нові окопи, які невдовзі стануть їхніми могилами”

2023

Уже три дні поспіль на Херсонщині триває контрнаступ Збройних сил України: ворог покидає розхвалені пропагандою “міцні” лінії оборони і відступає.

Про ситуацію на Херсонщині розповів у прямому ефірі “Народного Толк-Шоу” на NTA  радник голови Херсонської військової адміністрації, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань.

“Ми чекали і очікували, що десь із середини, кінця травня ми зможемо почати контрнаступ. І от уже три доби їх б’ємо, вбиваючи клин в угруповання військ РФ щодо Криворізького напрямку біля Давидового Броду, фактично беручи ворога в оточення. Також успіхи є з боку Миколаєва – Олександрівка, Станіслав”, – говорить Сергій Хлань.

За його словами, українці зараз б’ють росіян на тих позиціях, якими вони хизувались, “показували, що будують третю лінію оборони, заливають бетоном”.

“Як ми побачили і бетон тріщить, коли наші ЗСУ атакують, а орки відступають. Зараз вони відступають у поля та риють нові окопи, які невдовзі стануть їхніми могилами. Відійшли від бетонованих окопів – зариємо в землю”, – впевнений військовий.

Стверджує, що мешканці прекрасно усвідомлюють важливість цих подій, адже вже тривалий час живуть на межі гуманітарної катастрофи.

“Половина мешканців Херсонщини за час війни покинула область. Тому окупанти вже два тижні блокують всі виїзди з області на підконтрольну Україні територію. Вони зрозуміли, що люди не можуть і не хочуть жити в тих катастрофічних умовах, які створили росіяни, коли люди не можуть отримати потрібні ліки… Люди зараз вимушено перебувають в полоні окупації. Люди розуміють, що бойові дії це руйнування, але всі чекають звільнення. Ми справді дуже довго чекали таких новин. Для нас кожен звільнений населений пункт – це радість і надія на вивільнення всієї Херсонщини”, – запевняє Сергій Хлань.

Нагадаємо, що у вечірньому зведенні за 30 травня Генштаб ЗСУ повідомив, що в ході вдалого наступу підрозділів Сил оборони ворог зазнав втрат та відійшов з населеного пункту Миколаївка Херсонської області. У Генштабі зазначили, що це призвело до панічних настроїв серед російських військовослужбовців інших підрозділів.

Оцініть новину
Клас!
17
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі