НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Бюджет Львова може втратити 500-700 млн грн через зростання ціни газу. Експерт

Бюджет Львова може втратити 500-700 млн грн через зростання ціни газу. Експерт

Львів та інші міста України залишаться без фінансування на інші видатки.

235

Через компенсацію різниці в тарифах бюджет Львова може втратити близько 500-700 млн грн.

Про це в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NTA заявив правозахисник, представник ВО «Батьківщина» Богдан Рабешко.

Експерт зауважив, що чинна влада провалила цьогорічний опалювальний сезон по всій країні, адже НАК «Нафтогаз» ще у квітні мав можливість закупити «блакитне паливо» за старими цінами, проте цього не відбулося. Зараз же українцям продають газ удвічі дорожче.

Також підписавши Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла, міські голови Дніпра, Львова та Житомира, «освятили» для населення ціну природного газу в розмірі 7 420 гривень за тис. куб.м. при реальній ціні газу 1 тис. грн за тисячу кубів. Зі слів Богдана Рабешка, така ситуація може призвести до дефіциту бюджету як міста Львова, так і інших українських міст.

«Тобто цим мерам не дали жодних розрахунків, вони просто підписали якийсь папірець і тепер ми маємо таке, що, наприклад, на громадських слуханнях КП «Львівтеплоенерго» щодо підняття тарифів було заявлено, що у разі не підняття тарифів вони матимуть збитки 700 млн грн, а «Залізничнетеплоенерго» – 300 млн грн. Зараз ми кажемо, що буде компенсація з бюджету 200 млн грн. От згадаєте мої слова, що мер Львова звернеться до депутатів, щоб компенсувати приблизно 500-700 млн грн. з міського бюджету на цю різницю в тарифах», – застеріг правозахисник.

При такому розвитку сценарію, продовжив він, Львів та інші міста України залишаться без фінансування на інші видатки.

«На що тоді місто Львів буде жити, скажіть, будь ласка?! І це не враховуючи боргів!» – підсумував Богдан Рабешко.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі