НТА > НОВИНИ > Війна > Час полоскати нерви Путіну на його території. Ветеран зовнішньої розвідки про атаку на РФ

Час полоскати нерви Путіну на його території. Ветеран зовнішньої розвідки про атаку на РФ

1569

Україна має повне право, захищаючи себе від агресії, нанести удар по території Росії, її військових об’єктах. Втім є одне “але”, яке змушує почекати з цим.

“Я вважаю, і ми про це вже говорили з колегами, що давно пора полоскати нерви Путіну на його території через ті варварські обстріли, які він здійснює по території України. Від яких потерпає мирне населення, інфраструктурні об’єкти”, – заявив у спецефірі NTA генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки України Василь Богдан.

Він наголосив, що з погляду міжнародних норм, Україна, що захищає свою територію, веде справедливу війну, має право вести бойові дії на території країни-агресорки.

“Але… Ми зараз отримуємо надсучасне озброєння натовських зразків і дали зобов’язання нашим партнерам – США, Великій Британії – що не будемо використовувати цю зброю проти Росії на її території. У цьому вся складність. Але в ситуації, коли нам справді важливо мати цю зброю, щоб вибивати ворога зі своєї землі і відновити суверенітет у міжнародно визнаних кордонах, то потерпіти з ударом по Росії можна”, – впевнений генерал-майор.

Щодо вибухів на території Росії, в яких агресорка звинувачує Україну, то, на думку експерта, йдеться про відверті фейки. Росія може свідомо обстрілювати власні міста, також надзвичайні ситуації можуть виникати через старі ракети, які, не долітаючи до території України, б’ють по населених пунктах РФ.

“Також у російському війську відбуваються позитивні для нас речі – конфлікти між “своїми”  на етнічному грунті. Кадировці, буряти, якути, росіяни одне проти одного – вони обстрілюють своїх же. Б’ють одне по одному ракетами», – додав Василь Богдан.

Зазначимо, що за словами Василя Богдана, атакуючи свої ж міста Росія намагається зірвати постачання в Україну сучасної зброї, провести приховану мобілізацію і здійснити мілітаризацію економіки своєї країни.

Нагадаємо, що відомий військовий експерт і полковник запасу Олег Жданов повністю підтримує ідею секретаря РНБО Олексія Данілова, який після втечі росіян зі Зміїного натякнув, щоб Севастополь начувався. На його думку, щоб закріпити успіхи України у Чорному морі, наступним спланованим кроком має стати удар по Севастополю.

Оцініть новину
Клас!
7
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі