НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Час вимкнення може збільшуватись. У “Львівобленерго” озвучили нову схему відключень світла

Час вимкнення може збільшуватись. У “Львівобленерго” озвучили нову схему відключень світла

868

Наразі у Львові та області споживачам подаватимуть електроенергію за таким графіком: 8 годин світла немає, 4 години є, і 8 знову немає. При цьому, час вимкнень може збільшуватись чи зменшуватись.

Про це в ефірі «Народного Толк-Шоу» розповіли представники «Львівобленерго».

Технічний директор Прат «Львівобленерго» Роман Іванців пояснює, що графіки погодинного вимкнення не працюють.

«Тобто зараз працюють графіки аварійного вимкнення, а також ми пропорційно поділили територію Львівської області, і вимикаємо споживачів приблизно на 8 годин. Тобто 8 годин напруги нема, 4 години є, 8 годин знову нема і 4 є» – каже Іванців.

За його словами,  час вимкнення може збільшуватись, наприклад, коли лунає повітряна тривога. Персонал повинен покинути територію підстанції, оскільки це є об’єкт підвищеної небезпеки.

«Приступаємо до перемикань і включення споживачів після закінчення тривоги. Тому на цей час подовжиться термін вимкнення. Коли немає проблеми щодо споживання і видачі потужності споживачам, то термін вимкнення зменшується. Поки це може бути на пів години-годину швидше. Але в таких реаліях нам доведеться жити щонайменше два наступні тижні», – додав представники «Львівобленерго».

Роман Іванців також додав, що збитки внаслідок обстрілів завдані дуже серйозні, тому відновлення мереж триває.

«Скільки часу це займе – все залежить від ситуації, яка буде виникати щодня. Якщо ситуація буде стабільна, то «Укренерго» працює над тим, щоб відновити всі мережі не в повному обсязі, але в максимально можливому, щоб забезпечити потужності споживачам», – підсумував він.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі