НТА > НОВИНИ > Війна > Частина російських військ прямують до Білорусі – Пентагон

Частина російських військ прямують до Білорусі – Пентагон

Російські війська, які рухалися у напрямку Києва, змінили маршрут

1023

За останні 24 години близько 20% російських військ, які рухалися у напрямку Києва, змінили маршрут. Частина з них попрямували до Білорусі.

Про це повідомляє CNN з посиланням на заяву Міністерства оборони США.

У Міноборони США бачить, як російські війська, які атакували Київ з півночі та північного заходу, переміщаються у Білорусь, каже речник Пентагону Джон Кірбі.

“Наша оцінка була б такою, як ми сказали вчора, що вони збираються переобладнати ці війська, поповнити їх запаси і, ймовірно, використовуватимуть їх деінде в Україні. Але я не вірю, що на цьому етапі переобладнання відбувається з будь-якою конкретизацією”, – сказав Джон Кірбі.

За його словами, якщо Росія серйозно ставиться до своєї заяви про деескалацію, то вона повинна направити ці сили “до свого домашнього гарнізону”. Він зауважив, що російські сили все ще атакують Київ “шляхом бомбардування, артилерійським вогнем, а також авіаударами”.

Напереодні американська розвідка заявила, що фіксує відведення частини російських військ від столиці України, намагаючись скоротити бойові дії на київському та чернігівському напрямках.

Утім секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов пояснив, куди Росія перекидає війська. За його словами, ворог посилює свої угрупування на харківському й донецькому напрямках, щоб спробувати посилити тиск на українських військових, які боронять Україну в Харківській, Донецькій і Луганській областях.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"