НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Чаусу обирають запобіжний захід. Суд відбувається в закритому режимі

Чаусу обирають запобіжний захід. Суд відбувається в закритому режимі

190

Вищий антикорупційний суд розпочав засідання з розгляду обрання запобіжного заходу колишньому судді Дніпровського районного суду Києва Миколі Чаусу. Його хочуть взяти під варту.

Як повідомило Радіо Свобода, засідання вирішили зробити закритим після клопотання про це і сторони обвинувачення, і захисту, які заявили, що на засіданні можуть озвучити дані, що становлять державну таємницю.

У Миколи Чауса в суді чотири адвокати. Саме один із них, Ростислав Кравець, просив проводити суд у закритому режимі. Тому журналістів до зали не допустили. За словами представників ВАКС, це пов’язано ще й із заходами безпеки.

Сторона захисту Чауса заявила відвід судді. Тепер суд має розглянути це клопотання. Якщо відвід судді схвалять, то рішення про продовження засідання щодо обрання запобіжного заходу ухвалюватиме вже новий суддя.

Раніше НАБУ повідомило, що його детективи затримали в лікарні «Феофанія» колишнього суддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса. Тепер НАБУ просить заарештувати Чауса.

Розслідування кримінального провадження за фактом вимагання та одержання великого хабара суддею Дніпровського суду Києва Миколою Чаусом триває з 2016-го року.

Із цього часу тягнеться детективна історія з комедійним забарвленням, у якій і втеча за кордон, і його перше викрадення, і поява головного героя в одних трусах у селі Вінниччини, і повторне викрадення з гонитвою спецслужб центром Києва. Про все це, що відбувається не в кіно, а в найсправжнісінькій реальності українського розливу, читайте в матеріалі NTA за цим посиланням.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі