НТА > НОВИНИ > Новини світу > Чехія спростувала інформацію про готовність передати Україні свої Leopard 2

Чехія спростувала інформацію про готовність передати Україні свої Leopard 2

324

Чехія заперечила інформацію про готовність віддати Україні танки Leopard 2, які отримала як компенсацію від Німеччини за танки Т-72 радянського зразка, передані українській армії.

Про це йдеться у заяві Міністерства оборони Чехії, пише “Європейська правда”.

“Іноземні ЗМІ повідомили, що “Чехія і Словаччина нібито готові відмовитися від танків Leopard 2 на користь України”. Ця інформація не відповідає дійсності. Ніхто не просив і не пропонував Чехії надати танки, які, згідно з попередньою домовленістю, вона отримає від Німеччини як компенсації за допомогу Україні”, – йдеться у заяві.

У міністерстві заявили, що нічого подібного не обговорювалося і на засіданні Контактної групи з питань оборони на американській базі “Рамштайн”, де представники п’яти десятків країн обговорювали подальшу військову підтримку України.

“Так само неправдивими є припущення, що Чехія отримає американські танки “Abrams” замість танків “Leopard”, – заявили у відомстві.

Нагадаємо, під час засідання Контактної групи з питань оборони України (“Рамштайн-8”) західні союзники не змогли ухвалити рішення про передачу Києву танків Leopard 2.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі