НТА > НОВИНИ > Війна > Чекаємо на «Патріоти», дивимося на «Абрамси». Зеленський звернувся до промисловців США

Чекаємо на «Патріоти», дивимося на «Абрамси». Зеленський звернувся до промисловців США

У Палаті представників США закликали відправити Україні хоча б один танк Abrams

403

Україна очікує на протиракетні системи Patriot і вже розглядає варіанти щодо отримання танків Abrams від США.

Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський, звертаючись до лідерів січневої зустрічі Національної асоціації торгово-промислових палат штатів, яка зосереджує увагу на політиці й економічному зростанні США.

«Глобальна свобода давно має дефіцит глобальних перемог. Україна разом з Америкою, разом із нашими партнерами цей дефіцит задовольняє. Тільки йти цим шляхом треба разом – до перемоги», – заявив Зеленський.

Президент зазначив, що коли Україна та США зможуть завершити цю війну та вигнати окупантів, так само разом зможуть розпочати складну роботу з відбудови України.

«Ми вже змогли привернути увагу та маємо співпрацю з такими гігантами міжнародного фінансового й інвестиційного світу, як BlackRock, J.P.Morgan і Goldman Sachs. Частиною нашого українського шляху вже стали такі бренди, як Starlink чи Westinghouse. Ваші блискучі оборонні системи, як HIMARS чи Bradley, уже поєднують нашу історію свободи з вашими підприємствами. Чекаємо на Patriot. Придивляємося до Abrams», – додав президент.

Раніше в Палаті представників США закликали відправити Україні хоча б один танк Abrams. Оскільки таке рішення Білого дому зможе створити ефект доміно, аби змусити інші країни передати Україні танки Leopard 2.

Нагадаємо, що США розраховують доставити в Україну бойові машини піхоти Bradley протягом найближчих тижнів.

У понеділок, 23-го січня, Німеччина розпочала переміщати перші дві з трьох ескадрилій протиповітряних систем Patriot до Польщі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"