НТА > НОВИНИ > Погода > Чекають морозів. В Офісі президента пояснили зміну тактики Росії щодо ракетних ударів

Чекають морозів. В Офісі президента пояснили зміну тактики Росії щодо ракетних ударів

План Росії «абсолютно людожерський» – у Кремлі запланували «заморозити українців»

276

Росія дещо змінила тактику масованих ракетних ударів по Україні. Вона може вдатися до нової атаки, коли вдарять морози до -10 градусів.

Таку думку висловив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю російській журналістці Юлії Латиніній.

За його словами, ворог має намір «жорстко заморозити українців», а тому відкрито чекає такої можливості, оскільки «основний удар в такому разі припадає навіть не на енергетику як таку, а на опалення».

«Мені здається, що зараз тактика Росії трохи змінилася – вони чекають на збільшення морозів, глибини морозів, грубо кажучи, щоби температура вночі опускалася до 8-10 градусів морозу, і ось у цей момент хочуть завдати найчутливішого удару по Україні», – припустив Подоляк.

Він наголосив, що план Росії «абсолютно людожерський».

Раніше відбувалися попередження про нову серію масованих ракетних ударів від Росії. У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України заявили, що наразі ворог веде збір і аналіз розвідданих для потенційної атаки, тому цим можуть пояснювати «запізнення» у планах окупантів.

Нагадаємо, що секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов звернувся до українців з порадою не переживати та не жити в очікуванні масованих ракетних ударів: система оповіщення завчасно попередить.

У п’ятницю, 2-го грудня, Росія атакувала ракетами Запоріжжя. Ворог цілився у промислову й енергетичну інфраструктуру міста.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі