НТА > НОВИНИ > Війна > Чекають на ЗСУ. В Криму окупанти будують захисні споруди. Супутникові фото

Чекають на ЗСУ. В Криму окупанти будують захисні споруди. Супутникові фото

Оборонними спорудами фактично відрізають Керченський острів, видно нові окопи та капоніри для техніки

314

Російські військові готуються до оборони тимчасово окупованого Криму. Про це свідчить велика кількість нових захисних споруд, побудованих від початку року.

Редакція «Схем» та проєкту «Крим.Реалії» проаналізували свіжі супутникові знімки територій півострова, на яких можна побачити нові захисні споруди, які російські військові побудували з початку 2023-го року. Це може свідчити, що Росія вже почала готуватись до можливого наступу Збройних сил України.

Зокрема, подвійну лінію окопів облаштували відразу за адміністративним кордоном у районі російського пункту пропуску «Армянськ» та в районі Перекопського валу.

За Чонгаром, біля села Тургенєве видно розгалужену систему фортифікацій обабіч траси Е-105 та біля озера Сиваш.

Далі за Перекопським перешийком вглиб Кримського півострова створюють нові лінії оборони. Мережа окопів розташована з двох сторін траси Е-97 та біля села Філатівка.

За селом Ішунь біля дороги в бік села Воронцівка замість лісосмуги тепер окопи. На пляжах біля Євпаторії вже прорито щонайменше 7 кілометрів окопів.

Оборонними спорудами фактично відрізають Керченський острів. Біля траси Е-97 за селом Батальне видно нові окопи та капоніри для техніки.

Нагадаємо, що в тимчасово окупованому Криму зростають проукраїнські настрої, а російські окупанти в паніці вивозять сім’ї та розпродають майно на півострові.

Російські загарбники втратили п’ять бронеавтомобілів З-СТЗ «Ахмат» на Кримському мосту. Це сталося в неділю, 26-го березня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"