НТА > НОВИНИ > Спорт > Чемпіонат Європи: В українських легкоатлетів три медалі та два рекорди

Чемпіонат Європи: В українських легкоатлетів три медалі та два рекорди

188

Збірна України завершила виступи на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив в естонському Таллінні, з трьома медалями та двома рекордами. У завершальний змагальний день були розіграні 13 комплектів нагород, повідомляє Суспільне.

Зокрема, цього дня чоловіча команда виграла “бронзу” в естафеті 4х100 метри.

«”Бронза” в чоловічій естафеті стала третьою медаллю для України на молодіжному чемпіонаті Європи. Ще дві нагороди українці виграли завдяки зусиллям Ярослави Магучіх (стрибки у висоту) та Михайла Кохана (метання молота)», – йдеться в повідомленні.

Усього українці на молодіжному Євро з легкої атлетики вибороли такі нагороди:

“золото”: Михайло Кохан (метання молота), Ярослава Магучіх (стрибки у висоту)

“бронза”: Ерік Костриця, Андрій Васильєв, Кирило Приходько та Василь Макух (естафета 4х100 метри)

Також на молодіжному Євро українські легкоатлети встановили два рекорди: Ярослава Магучіх, стрибнувши з результатом 2.00 метри та в чоловічій естафеті 4х100 метрів.

З трьома медалями збірна України посіла 12-е місце в медальному заліку молодіжного Євро. Перемогу в ньому здобула Італія, яка завдяки більшій кількості срібних медалей випередила Німеччину.

Топ-5 медального заліку молодіжного Євро з легкої атлетики:

1. Італія: 6 “золото” + 5 “срібло” + 2 “бронза”
  2. Німеччина: 6+4+2
  3. Чехія: 4+1+0
  4. Іспанія: 3+7+5
  5. Франція: 3+6+8

1. Україна: 2+0+1

Результат збірної України – один із найгірших за кількістю медалей. Лише на молодіжному Євро в 2019 році українські легкоатлети здобули менше медалей – дві.

Найкращим виступом України на молодіжному Євро залишається 2017 рік. Тоді українці посіли четверте місце в медальному заліку.