

У Драматичному театрі Маріуполя внаслідок бомбардування російським літаком загинуло близько 300 людей.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада.
Від очевидців з’явилась інформація, що внаслідок бомбардування Драмтеарту загинули близько 300 людей.
«Драмтеатр у самому серці Маріуполя завжди був візитною карткою міста. Місцем зустрічей, побачень, точкою орієнтиру. «Ти де? Я на Драмі». Скільки разів ми чули чи говорили цю фразу: «на Драмі». Тепер більше немає Драма. На його місці з’явилася нова точка болю маріупольців, руїни, що стали останнім притулком для сотень безневинних людей», – йдеться у повідомлені.
На місці події працює слідчо-оперативна група. Поліцейські документують факт злочину проти українського народу і збирають всі необхідні докази для притягнення зловмисників до відповідальності.
Нагадаємо, що ввечері 16 березня ворог скинув надпотужну бомбу на театр у Маріуполі, де від обстрілів ховалися більше тисячі людей. 18 березня повідомили, що зі зруйнованого окупантами драмтеатру в Маріуполі вдалося вивезти уже 130 людей, але у підвалах ще перебувають люди.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"
Коментарі