НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Через борги у Садового хочуть удвічі скоротити фінансування львівської медицини

Через борги у Садового хочуть удвічі скоротити фінансування львівської медицини

У проєкті бюджету розвитку Львова на 2022 рік пропонують лише 2 млн грн на медичне обладнання

499

У бюджеті розвитку Львова на наступний рік хочуть більш ніж удвічі зменшити фінансування медицини. Якщо цьогоріч на охорону здоров’я потрапили 460 млн грн, то на 2022 рік виконавчі органи пропонують лише 205 мільйонів гривень.

Про це повідомив голова депутатської медичної комісії Львівської міської ради Валерій Веремчук.

Особливу увагу звернув на те, що із цієї суми тільки 2 мільйони мають піти на на закупівлю обладнання в лікарні міста. Таке рішення він однозначно назвав «дуже поганим», яке зупинить позитивну динаміку, набуту у 2021 році. На його думку, причиною скорочення фінансування можуть бути великі кредитні зобов’язання, які місту доведеться покривати наступного року.

«Хочу нагадати, що у 2021 році на медицину нам вдалось залучити значну суму коштів і на кінець року вона складала близько 460 млн грн. Тепер значного обсягу фінансування потребує обслуговування кредитів, покриття різниці тарифів по газу. Місто набрало багато фінансових зобов’язань і кредитів, які треба обслуговувати. І через це тепер можуть потерпіти лікарі, пацієнти», – написав Веремчук у своєму фейсбуці.

На його переконання, ухвалювати бюджет розвитку-2022 з такими сумами на медицину не можна.

«На обладнання потрібно, щонайменше, 100 мільйонів гривень», – резюмував голова профільної комісії.

Водночас учора, 21 грудня, під час ефіру “Народного Толк-Шоу” голова бюджетної комісії ЛМР Наталія Шелестак розповіла, як у мерії хотіли заощадити на створенні Центру для дітей з інвалідністю: замість потрібних 6 млн грн  мер Львова запропонував лише 1,5 мільйона гривень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"