НТА > НОВИНИ > Суспільство > Через «Дію» тепер можна інформувати про зруйноване житло з 2014 року

Через «Дію» тепер можна інформувати про зруйноване житло з 2014 року

Діапазон розширили: застосунок приймає дані про майно, пошкоджене ворогом з 19 лютого 2014 року

197

Кабінет міністрів розширив і спростив порядок подання інформаційного повідомлення про зруйноване чи пошкоджене майно внаслідок збройної агресії РФ – до процесу залучили застосунок «Дія».

Про це повідомляє Мінреінтеграції, яке розробило відповідну постанову.

«Якщо раніше через Дію українці подавали інформацію лише про житло, знищене за період повномасштабного вторгнення РФ, то зараз діапазон розширили: застосунок приймає дані про майно, пошкоджене ворогом з 19 лютого 2014 року», – пояснили в міністерстві.

Подавати інформаційне повідомлення можна самостійно через портал або застосунок Дія в розділі «Пошкоджене майно». Це також можна зробити у ЦНАПі чи за допомогою нотаріуса. Більш детальна інформація за посиланням.

Нагадаємо, що у застосунку «Дія» можна подати заявку на компенсацію за втрату будинку чи квартири внаслідок бойових дій. Подача заявок уже доступна в мобільному застосунку, який потрібно оновити.

Зазначимо, що у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №7198, який дозволить забезпечити українцям компенсацію за пошкодження та знищення житла під час війни.

В Україні відновили будівництво більше 400 житлових комплексів. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що відновлення України після російського вторгнення коштуватиме 600 мільярдів доларів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі