НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Через два дні після зустрічі з Зеленським»: Ердоган отримав позитивний тест на«Омікрон»

«Через два дні після зустрічі з Зеленським»: Ердоган отримав позитивний тест на«Омікрон»

264

Президент Туреччини повідомив, що відчув легкі симптоми захворювання та зробив разом з дружиною тест на COVID-19, результати якого виявились позитивними. Точну дату появи симптомів він не повідомив, проте відомо, що ще 3 лютого Ердоган відвідував Київ та зустрічався з президентом України.

Про це турецький лідер повідомив у своєму Twitter.

Сьогодні результат нашого тесту на Covid-19, який ми з дружиною зробили після легких симптомів, виявився позитивним“, – пише він.

Як пише Ердоган, вони з дружиною відносно легко переносять ковід. Відомо, що подружжя інфіковане штамом «Омікрон».

Зауважимо, як повідомляв NTA, президент Ердоган прилетів до України 3 лютого, й зустрівся з Володимиром Зеленським. З поміж іншого сторони анонсували угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Нагадаємо, що в середині січня президент Туреччини Реджеп Ердоган вкотре повідомив про готовність стати медіатором у переговорах України та Росії задля стабілізації безпекової ситуації в регіоні та попередження війни. Тоді Ердоган запросив президентів Володимира Путіна та Володимира Зеленського до Туреччини, аби «вирішити їхні проблеми».

Щоправда, Міністерство закордонних справ Росії відкинуло пропозицію Туреччини про посередництво між владою України та Росії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі