НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Через три місяці державні органи не зможуть вимагати паперових довідок

Через три місяці державні органи не зможуть вимагати паперових довідок

191

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг». Парламент ухвалив його 15-го липня 2021-го року.

«Розпочинаючи з 2020-го року електронними публічними послугами через Єдиний державний веб-портал електронних послуг скористалося понад 570 тисяч громадян України. У зв’язку з цим виникла необхідність врегулювання питань, пов’язаних з наданням таких послуг, на законодавчому рівні», – йдеться в повідомленні офіційного інтернет-представництва президента України Володимира Зеленського.

Закон запроваджує нові терміни: «електронна публічна послуга», «автоматичний режим надання електронної публічної послуги», «комплексна електронна публічна послуга», «система електронної взаємодії електронних ресурсів», а також інші терміни, пов’язані з наданням чи отриманням електронних публічних послуг.

Також документ визначає особливості надання таких послуг, порядок отримання та особливості оформлення результатів їх надання. Закон набирає чинності через три місяці з дня опублікування.

Нагадаємо, що у травні президент України Володимир Зеленський взяв участь у презентації нових ініціатив і продуктів в державному діджиталі. Це відбулося під час форуму «Україна 30. Цифровізація».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі