НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Черга на всю вулицю, медиків – у “заручники”. Як вакцинуються українці

Черга на всю вулицю, медиків – у “заручники”. Як вакцинуються українці

1309

За попередню добу в Україні вакцинувалася рекордна кількість громадян – понад 300 тисяч. Масове входження областей у «червону» зону, а відтак посилення обмежень для невакцинованих, погнали людей у пункти щеплення, де утворюються стовпотворіння і доходить майже до абсурду.

Не відпускали медиків

Так, учора, 29 жовтня, в Івано-Франківську в центрі вакцинації охочі отримати щеплення заблокували медиків, аби ті продовжували приймати людей навіть у післяробочий час. Щоб погасити конфлікт, довелося викликати правоохоронців.

«Попри те, що Центр вакцинації працює до 20:00, згідно графіку, бажаючі вакцинуватись заблокували медиків з погрозами не випустити, поки не повакцинують всіх до останнього відвідувача. Після численних перемовин з бажанням залагодити конфлікт, завдяки втручанню працівників Національної поліції, ситуацію станом на зараз вичерпано, медики допрацювали свою зміну»,  – описали ситуацію на сторінці лікарів «Заклад медичний».

Водночас, як написало місцеве видання Галка, у п’ятницю в центрі вакцинації чергували дві бригади. Ранкова зміна використала всі отримані 370 доз COVID-вакцини. О 19:15 в центрі використали останню дозу. Тож місцеві мешканці пояснюють, що, про закінчення доз їх не попереджали і їхнє обурення стосується не лікарів, а просто вимагають кращих умов для проведення щеплень.

Добре, що не на цвинтар

А вже сьогодні, 30 жовтня, ймовірно натхненні результатами Моршина, де провакциновано майже 80% населення, масово до щеплення вилаштувалися мешканці Червонограда. Тут від ранку черга розтягнулася на всю вулицю.

«Добре, що це черга на щеплення, і це краще, ніж стояти в такій черзі в реанімацію або на цвинтар», – іронізують у коментарях під відео, яке опублікували на фейсбук-сторінці «Підслухано в Червонограді».

Згадують у коментарях і Моршин: «У нас на весь Червоноград 57 хворих. В Моршині на 6000 населення 22 хворих. Тим не менше, в Моршині- чудо, в нас епідемія».

Столиця не відстає

Натовпи у пунктах вакцинації утворюють і в столиці України – Києві.

“Це не черга за будівельними матеріалами – це черга на вакцинацію. Наш народ, звісно, як завжди – поки на п‘яту точку щось не вкусить – ворушитися не будуть. Схоже, що ті ж самі люди у снігопади стоять у черзі на шиномонтажі”, – так описали вакцинальний ажіотаж на “Київ Оперативний”.

Зазначимо, що з 1 листопада Київ упроваджує чи не найбільш жорсткі обмеження зі всіх міст України. Йдеться, зокрема,  не лише про допуск у міські заклади, а й громадський транспорт, тільки громадян з негативним ПЛР-тестом чи COVID-сертифікатом.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"