НТА > НОВИНИ > Новини світу > Чеський президент вважає “недоцільним” відправлення солдат НАТО в Україну – в МЗС відреагували

Чеський президент вважає “недоцільним” відправлення солдат НАТО в Україну – в МЗС відреагували

397

Президент Чехії Мілош Земан виступив проти відправлення військовослужбовців НАТО в Україну, бо вона не входить до Альянсу. У МЗС України назвали це черговою спробою підірвати відносини між країнами.

Про це чеський президент заявив в ефірі для CNN Prima NEWS.

“Україна не є частиною НАТО, тому направлення військовослужбовців туди вважаю недоцільним”, – сказав Земан.

Він також заявив, що теперішня ситуація є словесною війною і висловив надію, що вона такою і лишиться.

“Якщо порівняти плюси і мінуси, так як вони не нерозумні, виходить, що вони постраждають”, – прокоментував він можливість російського нападу та наслідки для Росії.

Президент також виступив проти направлення солдат НАТО в Україну, назвавши це “брязканням зброї“.

Реакція України

Голова Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що слова чеського президента є черговою спробою зіпсувати відносини між країнами, але вона закінчиться невдачею.

“З нетерпінням чекаю в Україні Яна Ліпавського. Він представляє відповідальний уряд, який розуміє, яку небезпеку для Чехії та Європи загалом становить агресія РФ проти України”, – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Чехії Мілош Земан занадто хворий, щоб виконувати свої обов’язки. У парламенті обговорять, коли і як задіяти конституційні механізми для відсторонення його з посади.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі