НТА > НОВИНИ > Курйози > Чоловік-відлюдник до 40 років не знав, що існують …жінки

Чоловік-відлюдник до 40 років не знав, що існують …жінки

298

Хо Ван Ланг жив у джунглях далеко від цивілізації протягом 40 років. Що він робив? Полював, збирав ягоди і фрукти, і всіляко уникав будь-яких контактів з людьми. Вже більше 8 років цей в’єтнамець живе в невеликому селі і не припиняє дивувати оточуючих неймовірними історіями.

Про це повідомляє сайт Unilad.

У 1972 році батько взяв ще зовсім маленького Хо, його брата і втік в джунглі, щоб сховатися від війни у ​​В’єтнамі. Події відбувалися в районі Тайча Куангнгай. Протягом десятиліть чоловік з дітьми жив в тропічному лісі, вчив їх полювати і виживати в диких умовах.

Тепер Хо може побудувати хатину з підручних матеріалів, створити щось схоже на одяг з листя і полювати без сучасної зброї. Також він розповів, що не знав про існування жінок. Батько ніколи про них не розповідав.

Тільки у віці 41 року, після зустрічі з Альваро Сересо, він дізнався, що війни немає, жінки є, а жити в селі – безпечно. Ця зустріч кардинально змінила їхнє життя. Вже 8 років чоловіки проживають серед людей. Адаптація далася їм складно, але повертатися в джунглі вони не хочуть. Також Хо каже, що все життя жив і не знав про такі поняття як добро і зло, дружба і т. інше.

У перший рік адаптації чоловіки часто хворіли, бо імунітету від багатьох вірусів у них не було. Незважаючи на всі труднощі, Хо обожнює своє нову життя і сподівається ще знайти собі дружину.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі