НТА > НОВИНИ > Суспільство > Чоловіки-студенти іноземних ВНЗ більше не зможуть виїхати за кордон

Чоловіки-студенти іноземних ВНЗ більше не зможуть виїхати за кордон

Відповідне рішення ухвалили ще 14 вересня

225

В Україні змінили правила виїзду чоловіків-студентів, які навчаються за кордоном. Виїзд з України для них під час воєнного стану неможливий.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна“.

За його словами, ще в березні найвище військове керівництво України розглянуло надання можливості продовжити навчання тим студентам, які вже навчалися до 24 лютого. Прикордонники виконували цю норму. Проте останнім часом фіксують дуже багато спекуляцій: масово підробляють документи начебто про навчання в іноземних ВНЗ. Лише протягом липня-серпня виявили близько 600 таких документів.

“Через це за рішенням найвищого військового керівництва було ухвалено чергове рішення відмовити такій категорії у праві перетину кордону”, – зазначив він.

Демченко уточнив, що таке рішення ухвалили ще 14 вересня.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів дозволив з 1 вересня 2022 року виїзд за кордон на строк до семи днів не більше десяти працівників експортоорієнтованих компаній.

Раніше Володимир Зеленський відповів на петицію із закликом дозволити чоловікам виїжджати з України. За його словами, це відбудеться лише після закінчення дії воєнного стану.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі