НТА > НОВИНИ > Місця > Чорнобаївка отримає нові серії: не магічне, а практичне пояснення від військового експерта

Чорнобаївка отримає нові серії: не магічне, а практичне пояснення від військового експерта

Чорнобаївка – це подвір’я Херсона. Його двері. Але це ще й стратегічно та тактично важливе місце

2787

Невеличке село під Херсоном Чорнобаївка та регулярні розгроми російської техніки там – уже стали мемом. Утім для цього є реальні причини.

Понад те, військовий серіал «Чорнобаївка» обов’язково отримає нові серії, – переконаний військовий експерт, військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко. У спецефірі NTA пояснив причини.

«Чорнобаївка – це подвір’я Херсона. Його двері. Але це ще й стратегічно та тактично важливе місце. Річ у тім, що місцевий аеродром – справді потрібен для наступальних дій ворога у бік Миколаєва та Миколаївської області. Тому росіянам доводиться зосереджувати на ньому і особовий склад, і техніку. Але коли вони це роблять, то потрапляють під прямі удари української артилерії», – розсекретив магію Чорнобаївки Олександр Коваленко.

Більше, за його словами, практично всі пункти у Херсонській області, які Росія хоче використовувати як базу для наступу, – це пряма ціль для українського вогню.

Один із останніх прикладів – знищення 22 квітня передового пункту управління 49 Загальновійськової Армії російських окупаційних військ разом із топ-офіцерами. Два генерали окупантів загинули, ще одного евакуювали у критичному стані.

«Тому буде і Чорнобаївка серії 18-19-20, так само будуть нові знищені командні пункти – аж допоки не звільниться Херсонська область», – прогнозує Олександр Коваленко.

Нагадаємо, що 24 квітня, українські захисники всімнадцяте вдарили по російських військах, зосереджених у Чорнобаївці Херсонської області.

 

Оцініть новину
Клас!
15
Я це люблю
4
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі