НТА > НОВИНИ > Суспільство > Чому деякі люди «пропали» з екранів телебачення. Данілов анонсував «гучні новини»

Чому деякі люди «пропали» з екранів телебачення. Данілов анонсував «гучні новини»

Українська контррозвідка нейтралізувала велику кількість людей, які би мали активізуватися після 24-го лютого

300

На думку секретаря Ради національної безпеки й оборони Олексія Данілова, українська контррозвідка блискуче підготувалася до повномасштабного російського вторгнення. Найближчим часом можемо почути «гучні новини» щодо зникнення деяких впливових осіб з телеекранів.

Таким чином секретар РНБО Олексій Данілов заінтригував у інтерв’ю Українському радіо.

«Я можу висловити велику подяку нашій контррозвідці, яка відпрацювала блискуче щодо підготовки до цього особливого періоду, який розпочався з лютого», – сказав Данілов.

За його словами, нейтралізували велику кількість людей, які би мали активізуватися після 24-го лютого.

«Я вже не кажу про затримання кума Путіна Віктора Медведчука нашою контррозвідкою… І ми зараз не можемо суспільству про всіх звітувати, але те, що робить наша контррозвідка, а особливо останнім часом, – вражає. І за це їм велика дяка та пошана», – зазначив Данілов.

Він також закликав звернути увагу, що деякі відомі особи зникли з телеекранів, хоча до повномасштабної війни перебували там постійно.

«Ми можемо почути гучні новини. Але ви можете звернути увагу, як пропали деякі люди, які не злазили з екрану телебачення та радіомовлення нашої країни. Вони десь зникли. І ніхто не знає, де вони. Такі були потужні люди, які би не засинали після того, як вони би не зробили той чи інший виступ, або в засобах масової інформації, або в соціальних мережах. А після 24-го лютого вони якось зникли», – підсумував Данілов.

Нагадаємо, раніше він заявляв, що всі колаборанти та гауляйтери відповідатимуть за українським законодавством, до того ж партизанський рух набирає обертів і є смертельно небезпечним для зрадників.

Олексій Данілов зазначав, що російські окупанти охороняють Кримський міст шаленою кількістю систем протиповітряної оборони і постійно проводять там навчання.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі