НТА > НОВИНИ > Чому поза увагою РНБО залишається цигарковий магнат і соратник росіян Кауфман?

Чому поза увагою РНБО залишається цигарковий магнат і соратник росіян Кауфман?

1097

Протягом двох місяців в Україні проходять засідання РНБО, під час яких ухвалюють рішення про введення санкцій проти низки осіб та компаній. Останні рішення торкнулись і топ-контрабандистів. Водночас поза увагою РНБО чомусь опинився цигарковий магнат і соратник росіян Кауфман.

Про це в ефірі одного з телеканалів розповів екснардеп Юрій Михальчишин.

Екснардеп зауважив, що левова частка наших проблем криється саме не у воєнній справі.

“Чомусь поза увагою РНБО опинився цікавий сюжет пана Кауфмана в Одесі. Є така цікава тематика – цигаркова монополія “Тедіс Україна”, а раніше називалася “Мегаполіс-Україна”, – розповів Михальчишин.

За його словами, це дочірня структура російського цигаркового монополіста, яка була створена в Україні сім’єю Януковича і російським “збройним бароном” Ігорем Кісаєвим. Останній є власником ВАТ “Завод Дегтярьова”, який робить кулемети “Утьос”, якими вбивають українських солдатів , гранатомети АГС, протитанкові ракети “Конкурс”. Ця структура продовжує працювати в Україні зі зміненою назвою.

“Сьогодні це 50 тисяч точок реалізації цигарок, майже 60 млн грн прибутку щороку, це багатомільярдні факти ухилення від сплати податків, які зафіксовані у відкритих джерелах, це багатомільярдні штрафи нашого Антимонопольного комітету, які якимось дивом скасували у “чесних” судах”, – додав Михальчишин.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі