НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Чому за 15 років у Львові не збудували жодної школи

Чому за 15 років у Львові не збудували жодної школи

Гроші, за які мали би будувати школи, пішли на виплату кредитів, – стверджує депутат ЛМР Олексій Різник

372

Заслужений юрист України Олексій Різник розповів, чому за 15 років врядування Андрія Садового у Львові так і не збудували жодної комунальної школи: гроші, які мали б скеровувати на розбудову дитячої інфраструктури, пішли на виплату кредитів, які міська влада бере один за одним.

Про це він розповів у програмі “Народне-Толк Шоу” під час прямого етеру на телеканалі NTA.

“У Львові склалася так, що кошти, які забудовники сплачували як пайовий внесок на соціальну інфраструктуру, використовувалися не за цільовим призначенням. Наприклад, останнього року забудовники поповнили бюджет на близько 250 мільйонів гривень. Але ці гроші пішли на погашення  зовнішніх запозичень, прокладання теплотрас, наповнення статутних капіталів комунальних підприємств та багато іншого», – пояснює Олексій Різник.

На переконання депутата, саме таке нецільове використання коштів призвело до проблем із соціальною, освітньою інфраструктурою у місті. Це стосується як шкіл, так і садочків, закладів культури, дитячих будинків та інших закладів дитячої інфраструктури, необхідної для життєдіяльності.

“Лише близько 30-40% отриманих коштів від забудовників для розвитку інфраструктури, використовуються для перекриття дір в бюджеті на реконструкцію чи оновлення комунальних закладів, однак цього явно недостатньо”, – навів цифри Олексій Різник.

І резюмував: гроші, за які мали б будувати школи, пішли на виплату кредитів Львова.

 

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі