НТА > НОВИНИ > Війна > Чонгар і розмінування моста розслідуватимуть після перемоги, – Резніков

Чонгар і розмінування моста розслідуватимуть після перемоги, – Резніков

287

Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що підрив моста біля Чонгару на адмінмежі України з окупованим Кримським півостровом не зупинив би наступ росіян, бо з Криму є низка сухопутних шляхів.

Про це Резніков розповів в інтерв’ю “Українській правді”

 “Можу сказати лише одну річ, я цей аргумент застосував, захищаючи наших військових під час засідання цього парламентського комітету: усі, хто кричить “Все пропало, міст не підірвали!”, послухайте в першу чергу військових! І вони вам скажуть, що там ще 10 проходів є з Криму по суходолу, а не по мостах! І тому підрив моста не вплинув би аж ніяк на можливість росіян просунутися в цьому напрямку”, – наголосив він.

Резніков зазначив, що це “відповідально сказав один із військових генералів, який зараз перебуває в політичній опозиції”.

Він також додав, що питання Чонгару і розмінування моста буде розслідуватися після перемоги.

“Це питання обговорювалося на засіданні профільного парламентського комітету. Я був на ньому разом із генералом Залужним, нашим головнокомандувачем, і начальником Генерального штабу генералом Шапталою. Нашими військовими було дане наступне пояснення, що після перемоги буде проведено відповідне розслідування. І в разі встановлення фактів, що кимось із військових або представників інших сил сектору безпеки й оборони був скоєний злочин, то вони точно будуть притягнуті до відповідальності”.

За словами Резнікова, це питання військових, і вони “самі зацікавлені у проведенні такого розслідування”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі