НТА > НОВИНИ > Чорне море – не російське. НАТО займає тверду позицію щодо ситуації поблизу Криму

Чорне море – не російське. НАТО займає тверду позицію щодо ситуації поблизу Криму

164

НАТО збереже своє представництво в Чорному морі після інциденту з британським есмінцем біля окупованого Криму. Про це заявив спеціальний представник генсека НАТО Джеймз Аппатурай в інтерв’ю Першому грузинському телеканалу.

«Одним із питань, які я обговорюватиму в Грузії щодо безпеки Чорного моря, є поглиблення співпраці між НАТО і Грузією», – заявив Аппатурай.

Він наголосив, що НАТО має сильну позицію щодо свободи судноплавства і того факту, що Крим – це Україна.

«Росія повинна усвідомити, що союзники з НАТО не відступляться від цього питання. Це спільне зобов’язання союзників забезпечити безпеку Чорного моря і дотримуватися принципів, важливих для регіону», – сказав Аппатурай.

За його словами, Росія продовжує дестабілізувати регіон і розміщувати в Криму зброю, яка ускладнює свободу судноплавства.

«Ми насправді не визнаємо, що Чорне море є російським, і ми будемо підтримувати своє представництво на підтримку союзників і партнерів з НАТО», – підсумував він.

Нагадаємо, в МЗС України підкреслили, що інцидент з британським судном в Чорному морі доводить, що Росія веде агресивну і провокаційну політику в Чорному та Азовському морях.

Нагадаємо, що 23-го червня російські прикордонні сторожові кораблі відкрили попереджувальну стрільбу в бік есмінця Великої Британії Defender біля берегів окупованого Криму, також бомбардувальник Су-24М виконав «попереджувальне бомбометання».

Через п’ять днів Defender, якого провокували кораблі і авіація Росії біля Криму, прибув до грузинського порту Батумі. Один з найпотужніших військових есмінців Великої Британії зустріли офіційні особи та привітали британських військових національними танцями артисти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі